Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kom.ren.stan vo N.Pat 60m2 namesten

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 01 дек. 13:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov stan vo Novo Lisice 70m2 55 000 ЕУР
Stan vo Avtokomanda 68m2 46 000 ЕУР
Stan so 1 spalna vo Karposh 3 karshi Tineksot 36 000 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan vo Skopjanka 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ш. 32569
Се продава комплет реновиран стан во Н.Пат со површина од 60м2 со 1спална, комплет наместен на прекрасна локација,
цена по договор
тел. 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov nevselen stan 72m2 vo Karpos 3 City Mall -
RENOVIRAN TROSOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 60 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA DELOVEN PROSTOR 200 ЕУР
Plac za semejna kuka kaj Replek 796m2 65 000 ЕУР
Кон почеток