Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET OPREMEN 2 SPALNI NA VODNJANSKA KAPISTEC

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 16 мар. 09:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

DUKAN OD 40M2 NA STARA RAMPA DO ADORA ITNO 0 MKD
Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar so 2 spalni 500 EUR
STROG CENTAR STAN 69m2 KAJ GRADSKA BOLNICA 66 000 EUR
LUKSUZEN STAN 160m2 SO 5 SPALNI VO DEBAR MAALO 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава целосно опремен и наместен стан на Водњанска, нова зграда, 65м2 стамбена површина плус 4м2 тераса. Станот е источно ориентиран, на трет кат со лифт и централно греење. Располага со две спални, кујна, дневна, бања. Убав распоред, светол стан, одлична локација.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Dukan 65m2 vo katnata garaza do Min za finansii 1 300 EUR
UBAV STAN 88m2 VO MICHURIN 60 000 EUR
Se izdava deloven prostor vo Bunjakovec 1 000 EUR
NOV KOMPLET OPREMEN STAN CENTAR ADORA MVR 2 SPALNI 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации