Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO UREDEN STAN VO CRNICE

Оглас од претпријатие. Се продава од: EnFaPen 14 фев. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Ul. Vostanicka br.40
Површина: 84 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Stanot e kompletno ureden (spalni, kujna, dnevna soba)
Greenjeto e sopstveno (na struja parno)
Zgradata e so lift
Нема посетени огласи
Кон почеток