Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KONFOREN 3 SOBEN STAN

90 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 15 фев. 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
RENOVIRAN  2-SOBEN PRAZEN STAN KAJ 3 BISERI -
UBAVO NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR 220 EUR
DVOSOBEN STAN VO NOVOGRADBA BLISKU DO RAMPA 50 500 EUR
POLUNAMESTEN 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
10531 АСКА ПРОДАВА 3-СОБЕН / 4-СОБЕН/ КОМОТЕН СТАН НА РУЗВЕЛТОВА КАЈ ТРЕСКА. 80 + 9 М2 ТЕРАСИ И ЛОЃИИ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА НА 3 КАТ. 2 КУПАТИЛА. МОЖНОСТ ЗА ПОДЕЛБА НА 2 СТАНА, И МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА. УБАВ РАСПОРЕД
ЦЕНА 90000 Е
КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Посетете ја нашата продавница
Аминта Трети 58/2 Прикажи на мапата
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
NAMESTEN 3 SOBEN STAN KAJ CITY MALL -
UBAVO NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR 220 EUR
KUKA I DELOVEN PROSTOR VO JURUMLERI 85 000 EUR
RENOVIRAN CETVOROSOBEN STAN KAJ EKONOMSKO K VODA 78 000 EUR
Кон почеток