Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA ILI POSEBNO DVA APARTMANA GRCIJA

150 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Life Elena 19 јун. 08:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City  Life Elena

City Life Elena

450 Огласи во продавницата

Bocari Solun Grcija 0 МКД
Stan so dve spalni sobi novogradba 200 ЕУР
APARTMANI GRCIJA 59 000 ЕУР
Se izdava stan vo Lisice Reonski Centar 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
VERGIA (POMEGU KALIKRATIA I FLOGITA)
KUKA NA 2 KATA
150M2 ,NA PRVIOT KAT IMA DNEVNA , KUJNA, DVE SPALNI , KUPATILO, GOLEM BALKON, NA VTORIOT KAT IMA DNMEVNA, ODVOENA KUJNA , DVE SAPLNI , KUPATILO I MOZE DA SE PODELAT NA DVA ODVOENI APARTMANI,..SE NAOGA NA VORA LINIJA 80 M OD PLAZA
VO BLIZINA IMA RESTORANI ,DUKANI
CENA: 150.000 EVRA
City Life Elena
070794009
City  Life Elena

City Life Elena

450 Огласи во продавницата
APARTMAN VO NEA SOZOPOLI 50 000 ЕУР
Baraka vo Taftalidze 0 МКД
Се продава кука на Водно 550 000 ЕУР
Trosoben stan vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации