Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 305m2 vo Vizbegovo ITNO

Оглас од претпријатие Се продава од: Abc Dom 26 мај 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava ITNO kuka vo Vizbegovo 305m2 na prizemje, kat i potkrovje so 2085m2 plac mnogu eftino
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402029
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1053 Огласи во продавницата
Se izdava stan na Vodno -
Se izdava stan vo Aerodrom -
Stan vo Taftalidze -
95m2 izdavanje Kisela Voda -
Кон почеток