Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 84m2 i plac od 234m2 vo Przino

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 авг. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ш.5624 стара кука за рушење, плац од 234м2 со маркица за пр+1+птк, не е лепенка, кај последна 16ка, мирна локација


инфо: Зоран 075/323-888
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZDAVA POVOLNO DVOSOBEN OREMEN STAN KARPOSH 4 200 EUR
Trosoben stan 57m2 vo Kisela Voda 50 000 EUR
POSLEDNA GARSONJERA 25m2  1 kat NOVOGRADBA 26 000 EUR
NOV STAN 56m2 +GALERIJA 20m2 CENTAR UNIVERZALNA -
Кон почеток