Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO GRCIJA

110 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Life Elena 19 јун. 08:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City  Life Elena

City Life Elena

450 Огласи во продавницата

Kuka vo naselba Vlae 0 МКД
Se izdava stan vo Centar Debar Maalo 200 ЕУР
Kuka vo Bardovci 240 000 ЕУР
Se izdava stan vo Taftalice 1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
DIONISIUS MOUDANIA
86M2 NA DVA KATA
NA PRVIOT KAT IMA DNEVNASO KUJNA I TOALET , A NA VTORIOT KAT IMA DVE SPALNI SOBI I KUPATILO
SE PRODAVA SO MEBEL KOMPLETNO
IMA I MAL DVOR
100-150 M OD MORETO ODALECENOST
CENA :110.000 EVRA
070794009
City Life Elena
070794009
City  Life Elena

City Life Elena

450 Огласи во продавницата
Stan vo Centar 81m2 82 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
Deloven prostor vo Centar kaj Katolicka 1 100 ЕУР
Kuka vo Bardovci 250 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации