Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - 4-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ МВР - 107м²

-

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 30 окт. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПОНУДА НА СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА -
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ - 75м²+10м² ПОДРУМ 75 000 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО БЛОК  Г. ЅИД - 71м² 80 500 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - НАМЕСТЕН СТАН ВО Н. ЛИСИЧЕ - 46м² 40 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на комфорен 4-собен стан на одлична локација во центарот на градот, во непосредна близина на главното седиште на МВР.

-> 107м² со 3 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 4-кат со лифт
-> ориентиран кон југ
-> централно парно греење
-> веднаш вселив
-> паркинг

Цена: 1100 евра/м² + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток