Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - 4-СОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 85м²

950 ЕУР

43 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Продажба на понов и полунаместен стан во Ново Лисиче - Реонски.

-> 85м² со 3 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 5-кат со лифт
-> ориентиран кон југозапад
-> централно парно греење
-> слободен паркинг околу зграда
-> понова градба - 2011г. Адора
-> полунаместен (кујнски елементи, вградени плакари)
-> веднаш вселив

Цена: 950 евра/м² + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток