Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН - АЕРОДРОМ - 84м²

0 ЕУР

68 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 17 септ. 17:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на ексклизивен стан на атрактивна локација во Аеродром во непосредна близина на ТЦ. Бисер, Мајчин Дом и кејот на Вардар.

🏢 Целосно реновиран и ексклузивно наместен

👉 Површина: 84м²
🛏 2 спални соби
🛀 2 бањи
👉 2 тераси
🗻 поглед кон парк
👉 1-кат
🔥 централно парно греење
🅿️ резиденцијален паркинг
📑 Имотен лист


💵 Цена за продажба : 105 000 евра


👉 станот се продава целосно наместен како на фотографиите.


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток