Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 - 120м²

0 ЕУР

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 25 ноем. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПОНУДА НА СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВНА КУЌА ВО ХРОМ 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА ЗА СТУДЕНТИ  - 70м² 0 МКД
ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ НА ВОДНО 0 ЕУР
Се продава стан на одлична локација во Карпош 4- ТЦ. Антико. Станот се наоѓа на 2-кат, со лифт,централно парно греење и ориентација на три страни (запад-север-исток).
Располага со вкупна површина од 120м² со одличен распоред - голема дневна со кујна и трпезарија,две големи спални соби, две бањи и две големи терси со одличен поглед.

Цена по договор

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ КЛИНИЧКИ 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-СОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 59м² 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА - 63м² 0 МКД
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 63м² 250 ЕУР
Кон почеток