Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-собен СТАН ВО КОЗЛЕ- 46м²+ПАРКИНГ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 01 јун. 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
📣 ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА ВО ЛЕВЕЛ 7 !!!

🤝 Продажба на стан на одлична локација во Козле во непосредна близина на ВЕРО 2

🏢 Станот се наоѓа во мала зграда (градба 2010год) со само неколку станови,располага со одличен распоред на просториите и е веднаш вселив.

🏢 Површина: 46м²
🛏 2 спални соби
🛀 1 бања
🗻 француски балкон
👉 1-кат
🔥 Сопствено парно греење
❄️ Клима уред
📦 Сопствен подрум - 9м²
🅿️ Сопствен надворешен паркинг

📑 Имотен лист - без товари и хипотеки

💵 Цена: 61 000 евра
👉 Станот се продава целосно наместен како на фотографиите и во цената се вклучени паркингот и подрумот.

👉 дополнително од цената на станот се трошоците за пренос


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток