Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-СОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 59м²

0 ЕУР

48 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Продажба на нов стан во Ново Лисиче на одлична локација во непосредна близина на Рамстор маркет.

-> 59м² со 2 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 3-кат со лифт
-> ориентиран кон југ, запад, исток
-> централно парно греење
-> слободен паркинг
-> веднаш вселив

Цена: 62 000 евра + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337WhatsApp:
071304242
Кон почеток