Оглас од претпријатие Објавени: мар. 31 2022 04:15

LEVEL 7 - Nov 4-soben stan vo Cevahir - 99m2

Објавени: мар. 31 04:15
Прегледи: 2542
Се продава нов,веднаш вселив и целосно наместен стан во Аеродром во станбениот комплекс "CEVAHIR SKY CITY"

👉 Површина: 99м²
🛏 3 спални соби
🛀 2 бањи
👉 функционален распоред со максимална искористеност на просторот
👉 3-ти - кат
👉 4-ри брзи лифтови
🔥 централен систем на греење/ладење
👨‍✈️ 24/7 - рецепција и обезбедување
🏊‍♀️ Дополнителни содржини во станбениот комплекс: базени,фитнес центар, турски бањи и сауни.

💵 Цена 125 000 евра
👉 станот се продава празен со паркинг место во подземна гаража

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 078/ 43 33 37
📞 02/321 30 80
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk
FB: facebook.com/level7realestatemk
Instagram: level7.realestate
Linkedin: LEVEL 7 – Real Estate

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
Опис на линк

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации