Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - 85м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 09 авг. 23:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Продажба на нов стан на одлична локација во Карпош 1 - во непосредна близина на Центар за странски јазици и Рузвелтова.

Станот се наоѓа во мал ексклузивен објект од само неколку станбени единици во завршна фаза на градба - вселив до септември 2020год.

🏢 - Краток опис на понудата:

👉 Површина: 85м²
🛏 3 спални соби / 1 бањи
🗻 ориентиран кон исток и запад
👉 1-кат


🧱 Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба
🔥 сопствено греење/ладење со фенкојлери
🅿️ Можност за купување на подземен паркинг простор
📑 Лист за предбележување на градба


💵 цена: 1250 евра/м² со вклучен ДДВ
👉 + 1% агенциска провизија


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Кон почеток