Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - 77м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 02 мар. 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Продажба на стан на одлична локација во Тафталиџе 1 во непосредна близина на гимназијата Ѓ. Димитров
Станот е нов и веднаш вселив.

🏢 Површина: 77м²
🛏 2 спални соби
🛀 1 бања + гостински тоалет
🗻 1 тераса со отворен поглед кон исток
👉 2-кат
🔥 Сопствено парно греење
🏢 мала нова зграда со само 7 станови
🅿️ можност за паркинг простор
📑 Имотен лист

💵 Цена: 1350 евра/м²
👉 станот се продава целосно наместен со нов и стилски мебел

👉 дополнително од цената на станот се трошоците за пренос


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток