Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ МИДА - 60м² + ПАРКИНГ

76 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 окт. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на нов стан во Карпош во непосредна близина на Мида и Машински факултет. Станот е во нова градба и е со следниов опис:

-> 60м² - со 2 спални соби
-> 1-кат
-> лифт
-> ориентиран кон запад

Цена: 76 000 евра со паркинг простор
(дополнително - данок на промет и агенциска провизија 2%)

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
Кон почеток