Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАРПОШ 1 - 123м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 23 јул. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Продажба на нов стан на одлична локација во Карпош во близина на Центар за странски јазици, Рузвелтова и на 200м од Градски Парк.

🏡 - Зградата е лоцирана во мирна улица без голема фреквенција на возила.

🏢 - Нова мала зграда со само неколку станбени единици - завршена и вселива

🏢 стан со површина од 123м²
👉 голема дневна соба со одвоена кујна и балкон од 6м²
👉 родителска спална соба со сопствена бања
👉 2 големи детски соби
👉 бања + гостински тоалет
👉 1-кат / единствен стан на кат
👉 ориентација - исток /запад
👉 сопствено греење / ладење со фекојлери
👉 лифт
🅿️ - Подземен паркинг простор
🧱 - Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба

📑 - Со имотен лист

💵 цена: 1250 евра/м2
🅿️ паркинг простор - 5000 евра

👉 ДДВ вклучено во цената
👉 Агенциска провизија + 1% од цената


🕐 - Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ПОЗАДИ РАМСТОР - 72м² 300 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО Д МААЛО 55м² 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО К.ВОДА - 45м² + ПОДРУМ 6м² 35 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - НАМЕСТЕН СТАН ВО Н. ЛИСИЧЕ - 46м² 40 000 EUR
Кон почеток