Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН - СКОПЈАНКА - 74м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 18 мај 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на Нова Железничка.
Станот е во помала зграда во изградба и ќе биде вселив најдоцна до крајот на септември.

🏢 - Краток опис на понудата:
👉 Површина: 74м²
🛏 Со 2 спални соби / 1 бања
🗻 Балкон со отворен поглед
👉 1-кат
👉 Лифт
🔥 Централно парно греење
🅿️ Можност за паркинг простор
📑 Со Лист за предбележување


💵 Цена по договор


🕣 - Термин за разгледување и посета на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток