Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ - 50м²

-

68 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 03 јул. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на нов и претходно невселуван стан на одлична локација во нас. Аеродром во непосредна близина на Тобако 2.

➡️ 50м² со 1спална соба-🛌 / 1 бања 🛁 / 1 балкон 🏔
➡️ 7-кат со лифт
➡️ Ориентиран кон исток
➡️ Централно парно греење
➡️ Можност да се купи сопствен паркинг простор
➡️ Новоградба со висококвалитетни материјали на изведба од реномиран инвеститор
➡️ Околина: супермаркети, банки, паркови, трговски центри, железничка станица и на неполни 5мин со автомобил до центарот на градот
➡️ Веднаш вселив стан со чист имотен лист

Цена: 1080 евра/м² + данок на промет

📆 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲078/ 433-337
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток