Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ - 67м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 25 ноем. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
078433337
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан - Аеродром во непосредна близина на Тобако 2. Станot е во зграда од П+10+Птк , во напредна фаза на градба и ќе бидат вселиви до крајот на 2020 год.


🏢 Стан од 67м²
➡️ со 2 спални соби / 2 бањи
➡️ ориентација кон југоисток - отворен поглед кон Водно

💵 1100 евра/м2 со вклучен ДДВ
➡️ начин на плаќање - по договор
➡️ можност за купување на паркинг простор


➡️ Квалитетна градба со одлична изолација
➡️ "VEKA" Високоотпорен тврд пвц профил со седумкоморен термоизолационен систем
➡️ блиндор влезни врати
➡️ трослоен таркет
➡️ шпански керамички ѕидни и подни плочки
➡️ квалитетна санитарија
➡️ централно парно греење
➡️ лист за предбележување на градба
➡️ можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
078433337
Кон почеток