Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ - 85м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 16 септ. 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан - Аеродром во непосредна близина на Мајчин Дом. Станoт е во зграда од П+8+Птк , во завршна фаза на градба и ќе бидае вселива најдоцна до крајот на 2020 год.


🏢 Површина: 85м²
🛏 2 спални соби
🛀 1 бања + гостински тоалет
🗻 ориентиран кон југ
👉 2-кат со лифт
🔥 Централно парно греење

📑 Лист за предбележување

💵 Цена: 1150 евра /м2 со вклучен ддв

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток