Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ КАЈ ТОБАКО 2-45м²

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 јун. 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО МИЧУРИН 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 СЕ БАРА ПРАЗЕН СТАН ОД 30m2 50m2 0 МКД
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ВЛАЕ 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на понов стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на Тобако 2 и поликлиника Јане Сандански.

-> 45м² со 1 спална соба / 1 бања / 1 балкон
-> 7-кат со лифт
-> ориентиран кон запад
-> централно парно греење
-> слободен паркинг во околина
-> веднаш вселив

Цена: 1050 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ  ВО БАРДОВЦИ - 960м² 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7- ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ  - 82м² 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ- 66м² 0 ЕУР
Кон почеток