Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ - 79м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 апр. 11:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан на одлична локација во Козле спроти студентски дом Гоце Делчев.

Станот се наоѓа во мал ексклузивен објект од П+1+Птк со само 6 станбени единици и во фаза на градба - 🏗 - вселив најдоцна до крајот на 2020 год.

🏢 - Краток опис на понудата:

👉 Површина: 79м²
🛏 3 спални соби / 2 бањи /
🗻 Балкон со отворен поглед
👉 1-кат


🧱 Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба
🔥 сопствено парно греење
🅿️ Можност за купување на подземен паркинг простор
📑 Лист за предбележување на градба


💵 цена: 1150 евра/м² со вклучен ДДВ
👉 начин на плаќање - по договор 🤝


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

⚠️ ⚠️ ⚠️ НАПОМЕНА ⚠️ ⚠️ ⚠️
Поради вонредната состојба како мерка на претпазливост,канцеларијата на ЛЕВЕЛ 7 ќе биде затворена се до завршување на истата.

ℹ️ Ве молиме за сите информации за понудите или за дополнителни прашања да не контактирате на следниве телефони за контакт или на нашата маил адреса:
⬇️ ⬇️ ⬇️

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток