Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - 46м² + ПАРКИНГ

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 30 јан. 16:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан во Тафталиџе во непосредна близина на студентскиот дом Гоце Делчев и Реплек. Станот е во мала зграда од П+3+Птк во напредна фаза на градба и ќе биде вселива до април 2019 година.

-> 46м² -> со 1 спалнa собa ( 2-кат)
-> подземен паркинг простор

-> цена: 51 300 евра со вклучен ДДВ и подземен паркинг простор.

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

Краток опис на понуда:
-> Квалитетна градба и одлична изолација - фасада со 10см стиропор
-> Квалитетни ПВЦ прозори со трослојно стакло
-> Квалитетни завршни материјали (дабов паркет, плочки по избор итн.)
-> Сопствено греење на струја
-> Лифт
-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
Кон почеток