Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВА ГАРСОЊЕРА ВО АЕРОДРОМ - 26м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 17 окт. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на стан - гарсоњера во завршна фаза на градба на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на поликлиника Јане Сандански и новиот кружен тек и на 500м од Нова Железничка.

➡️ 26м² - гарсониера / бања / балкон со отворен поглед
➡️ 3-кат со лифт
➡️ греење - парно
➡️ ориентиран кон југоисток
➡️ подрум од 2м²
➡️ можност да се купи паркинг место
➡️ одлична локација во околина на детска градинка, основно училиште, паркови и зеленило, супермаркети, банки, поликлиника и на само 5мин. од центарот на градот
➡️ завршна фаза - подготвен за вселување - Ноември 2019г.

Цена: 1070 евра/м2 со вклучен ддв

Термин за разгледување и посета на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Повеќе информации за понудата на следниот телефон за контакт:
📲 071 30 42 42
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток