Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - ДОЛНО ВОДНО

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 25 ноем. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Продажба на нови станови - Долно Водно во непосредна близина на Државна Болница од реномиран инвеститор.

Становите се во зграда од П+5+Птк, во напредна фаза на градба и ќе бидат вселиви во декември 2019 год.
На продажба се станови со различни површини со 1 или 2 спални соби и на различни катови.

➡️ Цена и начин на плаќање - по договор

🎯 Купувачот нема обврска за агенциска провизија.

➡️ Лист за предбележување на градба
➡️ Можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Побарајте понуда на:
📲 +389 71 30 42 42
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток