Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КАПИШТЕЦ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 01 јун. 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
🎯____________ 📣 📣 📣 _____________ 🎯

Претпродажба со резервација на нови станови на атрактивна локација во Капиштец

🏡 - Зградата ќе биде лоцирана во непосредна близина на Државна Болница,ТЦ. Зебра и ТЦ Рамстор и на 100м од основно училиште и детска градинка

🏢 - Тип на зграда: Станбен објект од П+4+Птк

🏗 - Почетна фаза на изградба - вселива за 18 месеци

🏢 Слободни станови за продажба:
1 🛌 / 1🛀 - 46м² - 47м² - 54м² - 55м² - 56м² - 59м²
2 🛌 / 2🛀 - 73м² - 76м² - 82м² - 83м²
3 🛌 / 2🛀 - 84м² - 86м²

🏬 Становите се одликуваат со одличен распоред со максимална искористеност на просторот.

🧱 - Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба

🔥 - Централно парно греење

🅿️ - Подземен паркинг простор

📑 - Лист за предбележување на градба

💵 цена и начин на плаќање по договор 🤝

🎁 До почнување на изградбата имате можност да го резервирате посакуваниот стан

🕐 - Термин за посета и разгледување на понудата може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток