Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО МИЧУРИН

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 јул. 18:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нови станови во градба на одлична и атрактивна локација во Мичурин во непосредна близина на Железничката станица и на само 5-мин од центарот на градот.

➡️ Пр+3+Птк со лифт
➡️ Сопствено парно греење
➡️ 40 станбени единици
➡️ Станови со различни површини на понуда:
* 34м² - 35м² - 36м² - 38м² - со 1 спална соба
* 39м² - 40м² - 42м² - 47м² - 50м² - 54м² - 55м² - 58м² - со 2 спални соби

➡️ ПВЦ германска столарија со термопан стакло 4 сезонско
➡️ керамика прва класа по избор
➡️ санитарија церсанит прва класа
➡️ блиндор надворешна и медијапан внатрешни врати
➡️ храстов паркет
➡️ рок на вселување - септември 2020год.

🎯 Објектот се гради по сите стандарди со висококвалитетни материјали на изведба.

💵 1100 евра/м² со вклучен ДДВ

📆 Термин за посета и разгледување на објектот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 433-337
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Кон почеток