Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО Н. ЛИСИЧЕ

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 јул. 18:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
078433337
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нови станови во почетна фаза на градба на одлична и мирна локација во Ново Лисиче - Реонски во непосредна близина на О.У. Александар Македонски и спроти комплексот Џевахир Холдинг.

➡️ 44м² со 1 🛏 / 1 🛁 / 1 балкон
✅2-кат од вкупно 3
✅ориентиран кон југозапад

💵 50 000 евра со вклучен ДДВ

➡️ 54м² со 2 🛏🛏 / 1 🛁 / 1 балкон
✅ 2-кат од вкупно 3
✅ ориентиран кон североисток

💵 62 000 евра со вклучен ДДВ

➡️ Инвертер клима како решение за ладење и греење
➡️ Можност да се купи сопствен паркинг простор - подземен или надворешен
➡️ Висококвалитетни материјали на изведба
➡️ Лист за предбележување на градба
➡️ 8 станбени единци во целиот објект
➡️ Околина: основно училиште, детска градинка, супермаркети, банки, трговски центри и на неполни 10мин со автомобил до центарот на градот
➡️ Подготвен за вселување - мај 2020год.

📆 Термин за посета и разгледување на објектот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 433-337
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
078433337WhatsApp:
078433337
Кон почеток