Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

0 ЕУР

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 01 апр. 18:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нови станови на одлична локација во Козле ( спроти студентскиот дом - Гоце Делчев)

Опис на локација:
👨‍🏫 - градинка и училишта - ОУ. Владо Тасевски и градинката Пролет на 500м, ОУ.Ј.А Коменски на 500м,гимназија "Нова" на 500м
🛒 - маркети и ТЦ - Зелен Пазар на 300м, ТЦ "Сити Мол" на 700м,
⛹️‍♂️ - СРЦ "Форца" и С.Д - Гоце Делчев на 300м
🏡 - Зградата е лоцирана во мирна улица без голема фреквенција на возила.

🏢 - Тип на зграда: Станбен објект од П+1+Птк со само 6 станбени единици.

🏗 - Почетна фаза на изградба - вселива најдоцна до крајот на 2020 год.

🏢 Слободни станови за продажба:
стан - 79м² - со 3 спални соби / 2 бањи на 1-кат
стан - 77м² - со 3 спални соби / 2 бањи на 2-кат (ПТК)

👷‍♂️ Можност за изведба со целосно или делумно спојување на становите во еден стан со поголема површина!!!

Становите се одликуваат со одличен распоред со максимална искористеност на просторот - може да се адаптираат и со 2 спални соби во фаза на градба.

🧱 - Висок квалитет на вградени и завршни материјали за градба
🔥 - Сопствено парно греење
🅿️ - Подземен паркинг простор
📑 - Лист за предбележување на градба
🏦 - можност за купување со станбен кредит


💵 цена: 1150 евра/м2
👉 ДДВ вклучено во цената
👉 Агенциска провизија вклучена во цената

📑 - начин на плаќање по договор 🤝


🕐 - Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

⚠️ ⚠️ ⚠️ НАПОМЕНА ⚠️ ⚠️ ⚠️
Поради вонредната состојба како мерка на претпазливост,канцеларијата на ЛЕВЕЛ 7 ќе биде затворена се до завршување на истата.

ℹ️ Ве молиме за сите информации за понудите или за дополнителни прашања да не контактирате на следниве телефони за контакт или на нашата маил адреса:
⬇️ ⬇️ ⬇️

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ - 75м²+10м² ПОДРУМ 75 000 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ - 311м² 160 000 EUR
ЛЕВЕЛ 7- БАРАКА ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ НОВА 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ВРАБОТУВАЊЕ 0 EUR
Кон почеток