Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 RENOVIRAN STAN 60m2 VO KARPOS 4

850 ЕУР

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 22 ноем. 17:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава целосно реновиран и полунаместен стан на одлична локација во Карпош 4 во непосредна близина на Сити Мол. Станот се наоѓа на 4-кат, со централно парно греење и јужна ориентација.
Располага со вкупна површина од 60м² со одличен распоред - дневна со кујна и трпезарија, голема спална соба, помала детска соба, бања и балкон.

Цена: 850 евра/м² + данок на промет

тел:
02/ 321-3080
078/43 33 37
[email protected]

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток