Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ БАРА СТАН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА - ЦЕНТАР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 апр. 17:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Бараме стан за канцелариски простор за изнајмување на подолг период:

Опис на побарување:
👉 Површина: 30м²-50м² -1 или 2 простории + кујна и бања
👉 Намена: стан (приоритет) но може и дуќан
👉 Катност: Приземје до 4-кат
👉 Состојба: празен (по можност со кујнски елементи и клима уред)
🅿️ Паркинг - по можност

🏢 Посакувани локации:
👉Приоритетна локација:
Центар - (Буњаковец-Универзална-Католичка - Д. Маало)

👉 Во предвид може да биде - Тафалиџе 1 - од Рузвелтова до Настел (околу Млечен)

⏳ - Почеток на изнајмување: од 01.05.2020г.
📑 - Договор на изнајмување: мин. 3 години

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток