Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzen pettosoben stan vo City Garden

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 септ. 14:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Se izdava stan Nice apartment for rent 0 MKD
APARTMENT 240m2 4 bed BEAUTIFUL VIEW CENTER 0 MKD
UBAVI STANOVI AERODROM so 1 SPALNA 0 MKD
Odlicen stan na top lokacija vo Centar 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:24923Се продава конфорен 4 собен стан во City Garden Карпош4 веднас до City mall . Станот располага со вкупно 185m2 од кои корисна стамбена површина 179m2 и 6 m2 балкон, 2 дневни ,3 спални,тоалет, голема бања , утилити.
Станот има прекрасен поглед на источна и западна страна и истиот е на 9ти кат со 2 лифта.
Станот се продава празен со можност за купивање и со дел од мебел.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen renoviran stan vo Gradski zid 0 MKD
PREUBAV STAN VO KOZLE 350 EUR
Izdavame stan na Vodno Apt for rent Vodno 0 MKD
Trosoben stan vo Aerodrom od 80m2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации