Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan 160m2 na Vodno Panorama Redizens

0 МКД

Се продава од: Дарко 15 септ. 23:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан на Водно од 160м2 во најелитниот луксузен комплекс Панорама Резиденс. Станот е нов, неуселуван и има поглед на цело Скопје. За повеќе информации јавете се на 076-201-203 (Дарко)
Дарко
076201203
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации