Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN 160m2 SO 5 SPALNI VO DEBAR MAALO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 08 авг. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Se iznajmuva luksuzen stan 100m2 kaj NOVA 650 EUR
Se iznajmuva stilski ureden apartman 35m2 Vodno 300 EUR
SE IZNAJMUVA GOSTILNICA DANE SO KOMPLET INVENTAR 0 MKD
Komplet opremen deloven prostor 70m2 vo Aerodrom 67 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava luksuzen stan so povrshina 160m2 vo Debar Maalo, 5 spalni sobi, ednata master so banja i walk in garderober, gostinski toalet, banja, utility. Na 4ti kat so lift, gradsko parno, centralna klimatizacija. Dve parking mesta.

Cena po dogovor.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679 , 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 150m2 ZA ORDINACIJA 0 MKD
Luksuzen stan 160m2 so 5 spalni vo Debar Maalo 1 000 EUR
Novi apartmani na VODNO 30m2 290 EUR
NOVI STANOVI 42m2 - 110m2 VO SONCEVA PORTA SOPISTE 850 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации