Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZEN STAN CENTAR vo blizina na GRADSKI PARK

93 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 08 јан. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 70m2 vo N Lisice 55 000 ЕУР
Stan vo Kisela Voda Rasadnik -
STAN KAJ GRADSKI PARK POVOLNO 49 500 ЕУР
Stan vo Aerodrom 63m2 45 000 ЕУР
SIFRA 28349

Na mirna ulica, vo blizina na Gradski park i Vlada na RM

1 kat od 3 kata
vo zgrada ( gradba koj e zastiteno kulturno bogotstvo

Stanot e so stanbena povrsina 82 m2 stanbena povrsina + 12 m2 terasi (m terasata e so pogled vo zelenilo ) + 8 m2 podrumska prostorija
Stanot ima dve kupatila.

Stanot e luksuzen, kompletno renoviran, so prva klasa bukov parket, granitni MARAZZI plocki, luksuzna sanitarij
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Kom.namestena nova garsonjera 30m2 37 000 ЕУР
Stan od 69m2 vo Novo Lisice 46 000 ЕУР
Stan prekrasna lokacija od 44m2 vo Crnice 42 900 ЕУР
STAN VO NOVO LISICE 72M2 59 000 ЕУР
Кон почеток