Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzen stan na Vodno Panorama Residence

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата

Dva dukаna na odlicna lokacija vo Karpos 3 0 MKD
Tri stana vo novogradba so 2 spalni  Mida Kompleks 0 MKD
ODLICEN NOV  TROSOBEN STAN VO CENTAR 0 MKD
Deloven prostor vo Centar od 130 m2 i 58 m2 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Astorija prodava stan vo nova zgrada na Vodno, potočno vo Panorama Residence. Stanot e so povrsina od 161m2, raspolaga so 3 spalni sobi, prostrana dnevna so trpezarija, odvoena kujna, dve banji i gostinski toalet. Stanot e na 1vi kat, so garazno mesto, ima golema ubava terasa so pogled prema gradot. Stanot se prodava so mebel, kako na slikite. Vo neposredna blizina na imotot ima Ramstor, isto taka vo blizina e i Osnovno učilište Kočo Racin !!!! Za site dopolnitelni informacii javete se na tel.
071/333-336 Astoria Nedviżnosti
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата
ODLICNI STANOVI DO 55M2 VO KISELA VODA 0 MKD
Odlicen stan vo Kozle kaj germanska ambasada 0 MKD
STAN 80m2  KARPOS 4 CITY GARDEN 0 MKD
Stan vo Kisela Voda 58m2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации