Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2021 11:35

Luksuzen stan od 210m2 na prizemje vo Verina

ЕУР

Објавени: ноем. 16 11:35
Прегледи: 221
Понудата на недвижности во Скопје е збогатена со нова луксузна станбена населба. Комплексот „Верина“ се простира на околу 30.000 метри квадратни, а во склоп на седумте објекти има вкупно 58 ексклузивни станови со површина од 170 и 210 метри квадратни. Верина се наоѓа на атрактивна локација кај Орман и Волково, во близина на скопската обиколница]. Населбата е од затворен тип со сопствено обезбедување.
Станарите ќе може да уживаат во 15.000 метри квадратни зелена површина, порибено езеро со површина од 5.000 метри квадратни, вештачки водопад, базен со пикник простор, рекреативни терени, детско игралиште, билијард клуб и фитнес центар опремен со сауна и турска бања. Сите објекти се опремени со панорамски лифт, а становите се распоредени по два на еден кат и се целосно одвоени, односно немаат заеднички ѕидови. Секој стан има поглед кон езерото. Покрај ова, сопствен систем за греење и ладење, како и сопствен паркинг простор се дел од поволностите за идните станари.
„Верина“ се наоѓа на мирна и тивка локација далеку од градскиот метеж, но со оглед на непосредната близина на скопската обиколница и трасата на планираното продолжување на булеварот Илинден, комплексот има одлични сообраќајни врски со центарот и со другите делови на градот. Дополнително, со својот концепт и со квалитетот на градбата и на вградените материјали кои се на највисоко ниво, „Верина“ наметнува нови повисоки стандарди за домување во нашата држава. Градежните работи ги реализираше градежната компанија „Никоб Инженеринг“.
СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ГОЛЕМ ХОДНИК , ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА ,КУЈНА ,ПРОСТОР ЗА ОДМОР СО КАМИН ,ТРИ МАСТЕР СПАЛНИ СОБИ СО СОПСТВЕНИ КУПАТИЛА И ЕДНО ПОСЕБНО ГОСТИНСКО КУПАТИЛО.
210 М2
210m2
Sovrshen raspored ( golem hodnik , golema dnevna soba , trpezarija , del so kamin , posebna kujna , tri golemi master spalni sobi sekoja so svoe kupatilo , i plus dva gostinski toaleti )
ЦЕНА ЗА ПРОДАВАЊЕ : 225000 ЕВРА
Во цената останува кујна во вредност од 15000 евра
Cenata e fiksna !!!
КОН ТЕЛ : ВИКИ 078356889
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации