Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

LUX STAN naselba VODNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 септ. 17:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата

APARTMENT 3 bedrooms KOMPLEX MACEDONIA BS 660 EUR
Luksuzen stan na Vodno 0 MKD
Odlicen stan vo Centar 38m2 0 MKD
NOV OPREMEN  STAN OD 80m2 TAFTALIDZE 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Astoria prodava LUX STAN vo naselba Vodno , vo blizina na Francuska i Španska Rezidencija. OSTANAT E SAMO UŠTE EDEN STAN na 1-vi kat so povrsina od 186m2.i istiot e so Severo-Zapadna orientacija,potočno so pogled prema gradot Raspolaga so 3 spalni sobi, 2 kupatila so utility, 2 terasi. Greenjei ladenje e na fen kojleri. Cena po dogovor.
ASTORIA NEDVIŻNOSTI
Za podetalni informacii obratete se na :
Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3094 Огласи во продавницата
KANCELARISKI PROSTOR OD 105m2  MIDA 0 MKD
ODLICNA CENA STAN SO 2 SPALNI VO KAPISTEC 0 MKD
Se izdava trosoben stan vo Karpos 0 MKD
Odlicen moderen stan vo Centar 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации