Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NAMESTEN STAN 100m2 VODNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO NOVA ZGRADA VO AERODROM-62 M2 700 ЕУР
Prekrasen stan vo Zlokukani 0 МКД
LUKSUZNA DELOVNA ZGRADA VO STROG CENTAR 0 МКД
Izdavame stan na Vodno 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан на Водно од 100м2 на 2кат. станот се состои од 2 спални,дневна,кујна ,1 бања и 1 тоалет како и 2 балкона.
Станот се продава опремен со мебел.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
Dva novi stana so 1 spalna vo Taftalidze 1 0 МКД
TROSOBEN MODEREN STAN VO CENTAR 0 МКД
Stan vo Kapistec odlicna ponuda 0 МКД
APARTMENT 3 bedrooms KOMPLEX MACEDONIA BS 660 ЕУР
Кон почеток