Оглас од претпријатие Објавени: јан. 12 2022 02:27

Namesten stan vo Debar Maalo 97m2 so 3 spalni

ЕУР

Објавени: јан. 12 02:27
Прегледи: 275
Се продава наместен стан во Дебар Маало позади Кино Карпош 97м2 со тераса на 2/7 со лифт и парно,има 3 спални соби,вц+купатило.
Новоградба 2010 година
Шифра 23108
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации