Оглас од претпријатие Објавени: мај 16 2022 02:16

Namesten stan vo Hrom 65m2 so 1 spalna renoviran

ЕУР

Објавени: мај 16 02:16
Прегледи: 5
Се продава стан во Хром спроти Тинексот 61м2 со тераса + 4м2 на 5/5 кат без лифт,греење на инвертер клима,1 спална соба.
ориентација -југ
подрум 7м2
Реновиран
Шифра 23466
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации