Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 25 2021 01:42

Nikiti Halkidiki 3 novoizgradeni mezoneti

ЕУР

Објавени: ноем. 25 01:42
Прегледи: 294
Ситонија, Никити: Се продаваат 3 новоизградени Мезонети.
2-те се 60м2, а 1-от е 68м2 во 630м2. преден плац на приземје од 2 нивоа со автономно парно на струја. Се состојат од 2 спални соби, 1 дневна, кујна, двор, бања и 1 WC. Недовршени се, изградени 2021 година, бојадисани и имаат поглед на планина, алуминиумски рамки, безбедносна врата, паркинг простор, енергетска класа А, подови со плочки, екрани. Имотите се со следниот распоред: 1 кат / 1 спална соба / Тераса 12 кв.м.
📢 60 кв.м по 120.000 €.
📢 68 кв.м 140.000 €
🏖️ Одалеченост од море 200м.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации