Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2021 11:29

Nikiti Halkidiki novoizgradeni mezoneti 68m2

ЕУР

Објавени: ноем. 19 11:29
Прегледи: 164
Ситонија, Никити Се продава Мезонета 68м2 во 630м2. преден плац на приземје 2 нивоа со автономно парно на струја. Се состои од 2 спални соби, 1 дневна, кујна, двор, бања и 1 WC. Недовршен е, изграден 2021 година, бојадисан и има поглед на планина, алуминиумски рамки, безбедносна врата, паркинг простор, енергетска класа А, подови со плочки, екрани. Имотот го има следниот распоред: 1 кат / 1 спална / Веранда 12 кв.м.
🏖️ Одалеченост од море 200м.

+306994867940 Viber/what's up (English).
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации