Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV 3 SOBEN STAN VO KOZLE

103 750 ЕУР

116 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 14 дек. 15:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KISELA VODA 50 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO STROG CENTAR 0 МКД
3 SOBEN STAN VO KARPOS 4 57 000 ЕУР
DUKAN VO KAPISTEC 19 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО КОЗЛЕ ВО НОВА МАЛА ЗГРАДА СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ОД 83М2, СО ТРИ СПАЛНИ, НА ПРВИ КАТ, ОРИЕНТИРАН Ј/И, СО ПАРКИНГ МЕСТО ВО ЦЕНАТА И ВКЛУЧЕНО ДДВ. Ш.5508
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 4 200 ЕУР
TROSOBEN NOV STAN VO MADZIR MAALO 67 100 ЕУР
Se izdava namesten stan na Vodno 350 ЕУР
Se izdava 3soben namesten stan vo Centar 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации