Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov 3 soben stan vo Novo Lisice

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 авг. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава нов невселен 3-собен стан во Н.Лисиче, во новиот дел на 2-ри кат со лифт, со две спални, дневна со кујна и трпезарија, купатило, балкон и подземна гаража од 16м2
ш.828
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Кон почеток