Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov 88m2 stan vo D. Maalo

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate agency GRANDE HOME 20 јун. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Nov stan od 117m2 Kapistec 990 ЕУР
NOV STAN OD 69m2 CENTAR 1 100 ЕУР
Nov 32m2 stan kaj City Mall 40 000 ЕУР
HROM RELATIVNO NOV STAN 40M2 36 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan vo D. Maalo, od 88m2 na 2 kat, vseliv so imoten list. Stanot e so 3 spalni sobi. Se naoga vednas pozadi Vardar Mebel. Cena 1050e/m2.tel.071209744 071257405 077670647
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Namesten stan vo Karpos 3 200 ЕУР
NOV STAN CENTAR 57m2 57 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 250M2 VO DEBAR MAALO -
Se izdava garsonjera vo Centar 150 ЕУР
Кон почеток