Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46 M2 5 KAT

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 10 јул. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата

PLAC SO MARKICA A2 NAMENA RAMPA KISELA VODA 105 000 ЕУР
STAN SO TRI SPALNI SOBI KARPOS 2 DO FAKULTETITE 230 ЕУР
NOVOIZGRADEN STAN  HROM 63m2 SO GARAZA 1 KAT 62 500 ЕУР
 3 SOBEN NOV NEVSELUVAN STAN DO KLINICKI 72m2 68 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOV, DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO POVRSINA OD 46 M2, 5 KAT, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA TOBAKO 2.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата
CENTAR KATOLICKA DVOSOBEN 1 KAT NOV 46 000 ЕУР
STAN OD 55M2 KAJ UNIVERZALNA 3 KAT 65 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN BLIZU SAMPIONCE 42 M2 1 KAT 41 500 ЕУР
STAN VO RUSKA ZGRADA 53 M2 2 KAT, NA AGOL 43 000 ЕУР
Кон почеток